Ford Otosan'dan Elazığ MTAL'ye Transit Kamyonet

Ülkemizin büyük kuruluşlarından biri olan Ford Otosan tarafından Elazığ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemize Ford Transit Kamyonet hibe edildi.

Motorlu Taşıtlar Teknolojisi Alanında eğitim gören öğrencilerimizin derslerinde uygulamalı olarak yararlanabilmeleri amacıyla okulumuza hibe edilen Ford Transit Kamyonet İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK’ün de katıldığı bir programla teslim alındı.

Kamyonetin Elazığ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine teslim edilerek okulun ve öğrencilerimizin hizmetine sunulması nedeniyle düzenlenen programa; Çetinkayalar Otomotiv AŞ Genel Müdürü Gamze ÖZBEY, Ford Otosan Bölge Müdürü Arda ACAR, Ford Otosan Türkiye Filo Binek Satış Müdürü Volkan İNCEKAŞ, Çetinkayalar Otomotiv yönetim kurulu başkanı Erkan ÇETİNKAYA, Genel Müdür Yardımcısı Yunus ERTAŞ, Satış Müdürü Enes YELMAN ile okul Müdürü, Öğretmen ve öğrenciler katıldılar.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK aracın teslim programında yaptığı konuşmada Ford Otosan yetkililerine teşekkür ederek Motor Teknolojisi Alanı öğrencilerinin bu araç üzerinde uygulama yapabileceklerini ifade ederek;

“Okulumuzun talebi üzerine Ford yetkilileri bu talebi hemen kabul ederek öğrencilerimize güzel bir imkan sunmuşlardır.

Duyarlılıklarından ve eğitime verdikleri bu güzel destekten dolayı Ford Otosan yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi.