İKİNCİ ELDE GÜVENİLİR ADRES #FORDÇETİNKAYALAR

İkinci elde güvenilir adres #FORDÇETİNKAYALAR

Bütçenize göre kalite ve güven ile en iyi otomobili almak isteyenlerin adresi Ford Çetinkayalar, Elazığ Malatya Karayolu Baskil Kavşağında 40 yıldır hizmet veriyor.

Elazığ Ford Çetinkayalar Satış Müdürü Enes Yelman, yaptığı açıklamada otomotiv sektöründe sıfır ve ikinci el araç alım satımında bölgede en iyi noktada olduklarını söyledi.

Çetinkayalar ailesi olarak otomotiv sektöründe ve Ford markasında 40 yılı aşkın süredir hizmet verdiklerini kaydeden Yelman, ikinci el araç alım ve satımın da 'Ford Çetinkayalar ile ikinci elde kalite ve güvenin adresi' sloganı ile yola çıktıklarını ifade etti.

İkinci elde kalite ve güvenin çok önemli olduğunu aktaran Yelman , "İkinci el araç alırken müşterilerimizin özellikle dikkat ettiği hususlardan bir tanesi aracın ekspertiz raporundaki sağlamlığı ve satıştan sonraki memnuniyettir.. İkinci el stoğumuz da marka, model yılı, kilometre fark etmeksizin yer almaktadır." dedi. 

"İkinci elde farklı marka farklı model yılları ve kilometre aralıkları olmaksızın her türlü araç grubunu değerlendirebildiklerini ileten Yelman, şunları da söyledi:

" Sıfır Veya ikinci el araç satın alımlarında ikinci el aracınızı kalite ve güvenin adresi olan Ford Çetinkayalar ailesine getirebilirsiniz. Ayrıca İkinci elimizde yer alan araçlarımıza ekspertiz garantisi vermekteyiz. Aynı zamanda Sıfır Ford marka araçlarımızda 3 yıl sınırsız kilometre (ticari grup) araçlarda, 4 yıl 100 bin kilometrede binek grubu araçlarımızda ise garanti vermeye devam etmekteyiz. Araçlarımızın fiyat aralıkları ise müşterilerimizin talepleri doğrultusunda değişmektedir. Şu an stogumuz da yer alan araçlarımız minimum 70 bin liradan başlayıp 265 bin liraya kadar ilerlemektedir. Müşterilerimizin tercihlerinde ise Dizel araç grupları ikinci elde şu an için daha yoğun görünmektedir."

Satıs ve servis danışmanlarının 7/24 hizmet verdiğini vurgulayan Yelman, İkinci al araç stoklarına instagram(elazıgford) adresi veya Ford Çetinkayalar facebook adresinden ulaşabileceğini kaydetti.

Fordikinciel.com web sayfasından her marka model ve fiyat aralığında ikinci el araç sahibi olunabileceğini kaydeden Yelman, "İkinci elde markamızı tercih etmenizdeki en büyük sebep şu olacaktır: Araçlara verilen kilometre ve ekspertiz garantisi. Ekspertiz haricinde herhangi bir şey çıkması durumunda vermiş olduğunuz ücretin tamamını geri iade ederek satışı gerçekleşen ikinci el aracı geri almaktayız.”diye konuştu.

Araç alımında ödeme kolaylığı sağladıklarını ifade eden Yelman, sözlerini söyle sürüdürdü:

"Peşin alım, kredili alım veya kredi kartı ile araç satışı gerçekleştirmekteyiz. Bu noktada özellikle müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlamak, markamız ve müşterilerimiz için çok büyük bir avantajtır. Araç teslimatı esnasında araç teslimat öncesi bakımı işlemlerimizi yaparak aracımızı teslimata hazır bir konuma getirmekteyiz. İkinci el araçlarımızda vermiş olduğumuz kilometre ve ekspertiz garantisine dayanarak araçlarımızı gelip bayimizde haftanın 6 günü pazar günleri hariç 08:30 ile 18:00 arasında inceleyebilir, dilerseniz araçları test edip yerinde bire bir görerek araçlarımıza sahip olabilirsiniz. "

Elazığlılar dikkat! İkinci elde güvenilir adres…


https://www.youtube.com/watch?v=BaRtln9sUAI